ZAWOY SPININGOWE PUCHAR JESIENI ROZEGRANE

W niedzielny poranek przy pięknej pogodzie na powrocławskim Bajkale rozegrane zostały coroczne zawody "Puchar Jesieni 2019" organizowane przez zaprzyjaźnione koła  "Fisching 24, Krokodyl, Odra, i Zacisze". Na starcie stanęło 59 zawodników z kół Wrocławskiego Okręgu PZW. Po krótkiej odprawie sędzia główny zawodów kol. R. Gawlas dał sygnał do startu- i ruszyli na swoje upatrzone wcześniej miejscówki, zawodnicy mieli do dyspozycji 6 goz. łowienia i pół godz na powrót do bazy, po tym czasie z rybami wpisanymi w karcie startowej i potwierdzonymi zdjęciami na specjalnej macie zgłosiło się 39 zawodników, pozostałym szczęście nie dopisało. Koła organizatorzy z klasyfikacji ogólnej wyłaniali zwycięzców swoich kół jako zawody kołowe i nagradzali dodatkowymi nagrodami co uatrakcyjniło te zawody. Zwycięzcą Pucharu Jesieni 2019 został kol. Wrublewski Piotr z koła Krokodyl, na drugiej pozycji uplasował się kol. Iwanek Robert z koła Zacisze, a trzecią pozycję zajoł kol. Sokołowski Edward z koła Hydral. Lupem zawodników głównie były okonie ale zwycięzca zawodów pochwalił sie sumem 1,05m i boleniem 55cm oraz 2 okonie, były też szczupaczki sandaczyk. Zawoy w opini zawodników cieszyły sięuznaniem, w miłej koleżeńskiej atmosferze. Na zakończenie poczęstunek z grila serwowane tradycyjnie przez Lechola, smakował wyśmienicie a wrażenia opowiadane przy stole nie miały końca. Na zakończenie w imieniu organizatorów dziękuję wszystkim za udział w zawodach i już zapraszam za rok, do zobaczenia.