KOMUNIKAT!!! OTWARTE ZAWODY SPINNINGOWE "PUCHAR JESIENI" - BAJKAŁ W KAMIEŃCU WR.

Zarządy kół PZW, Fishing24 Wrocław, 84 Krokodyl Wrocław, Odra Wrocław oraz Zacisze Siechnice, zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w  spinningowych zawodach wędkarskich o \"PUCHAR JESIENI 2019r.\", które odbędą się w dniu 17 listopada na zbiorniku Bajkał w Kamieńcu Wrocławskim

W zawodach mogą brać udział wszyscy zrzeszeni członkowie PZW.Wpisowe dla członków kół organizatorów 20zł, dla pozostałych 30zł. (przeznaczone w całości na organizację zawodów oraz nagrody).
Zawody rozgrywane na żywej rybie, zgodnie z Zasadami Sportu Wędkarskiego oraz R.A.P.R. Czas trwania - tura 6-cio godzinna, teren zawodów - zbiornik Bajkał, kan. Odry oraz Odra w Kamieńcu Wr.Zbiórka oraz zapisy na miejscu do godz. 7.00Organizatorzy przewidzieli na zakończenie:posiłek, napoje oraz nagrody honorowe, nagrody rzeczowe i wiele nagród do losowania.
PZW Fishing24, PZW 84 Krokodyl Wrocław, PZW Odra Wrocław i PZW Zacisze Siechnice, serdecznie wszystkich zapraszają.

UWAGA CZŁONKOWIE KOŁA 84 Krokodyl:W zawodach o \"Puchar Jesieni\" równolegle prowadzona będzie klasyfikacja dla członków koła 84 Krokodyl w których są przewidziane nagrody rzeczowe.
UWAGA: REGULAMIN ZAWODÓW NA ŻYWEJ RYBIE.Każdy zawodnik musi mieć podbierak. Zawodnik otrzymuje kartę na drugiej stronie wpisuje złowione ryby.
- Zawodnik który chce pobiera mate i musi mieć aparat fotograficzny lub telefoniczny robi zdjęcie rybie na macie. Musi być widoczny naklejony znaczek. Sędziom przedstawiamy jedno zdjęcie każdej złowionej ryby ( czyli pstrykamy kilka , ale wybieramy jedno które zostaje w aparacie, aparat musi mieć możliwość powiększania zdjęcia ). Więcej informacji na  łowisku.

Piotr Nowakowski